Hizmet Verdiğimiz Branşlar
13 Kasım 2019

Merkezimizde;
-Dolgu,
-Kanal Tedavisi, 
-Diş Çekimi,
-Sabit Protez,
-Hareketli Protez,
-Diş Taşı Temizliği
-Protez Tamir İşlemleri,
-Gece Plağı,
-Panaromik ve Periapikal Röntgen çekimi 
Olmak üzere hem günü birlik gelen hastalarımıza hem de MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) üzerinden randevu alan vatandaşlarımıza hizmet verilmektedir.


Merkezimiz;
-Genel Diş Hekimliği
-Ağız ve Çene Cerrahisi
-Periodontoloji (Diş Eti Hastalalıkları)
-Restoratif(Dolgu)
-Protetik(Protez)
Branşlarında Hizmet Vermetedir
 
Özellikle vatandaşlarımızın 182 nolu MHRS telefonlarından randevu alarak merkezimize gelmeleri hizmet kalitemiz açısından da önem arz etmektedir
 
Uzman Diş Hekimlerimizden MHRS randevusu almak için öncelikle hastalarımızın normal diş hekimlerimize muayene olup yeşil listeye eklenmesi gerekmektedir.Yeşil Liste, takip gerektiren hasta listesidir. Bu liste kaydını pratisyen hekimlerimiz(Genel Diş Polikliniği Hekimleri) yapar. Muayene sonrası hekim tarafından uygun görülen hastalar yeşil listeye kaydedilir.  Yeşil liste kaydı yapılan hastalar 180 gün süre ile ilgili uzmanlık gerektiren polikliniklere Alo 182, Mobil uygulama ya da MHRS web sitesi ile randevularını alabilirler. 180 gün süre sonunda, hekim uygun gördüğü takdirde hastanın takibi uzatılabilir. Takipli hasta listesine eklenen vatandaşımız ilgili uzmanlık polikliniğinin bulunduğu Türkiye' deki tüm hastanelerden randevu alabilirler.