Nasıl Randevu Alırım
11 Kasım 2019

Merkezimizde  182 MHRS randevu sistemi kullanılmaktadır.

   Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde muayene olmak için randevu almak istendiğinizde; Alo 182 yi arayabilir veya www.mhrs.gov.tr internet adresini , www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifreniz ile giriş yaparak randevu alabilirsiniz.
 

   İnternet üzerinden randevu alırken; Randevu Tarihi, İl Kırıkkale Klinik Diş Hekimliği (Genel Diş) Hastane Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  seçim yapılarak Randevu Ara butonu tıklandığında altta hekim adları sıralanır. Seçilen hekim adı tıklandığında; yan pencerede hekime ait yeşil renkli çalışma saatleri sıralanır, saatlerden biri seçilerek tıklandığında Randevu Penceresi açılır ve kontroller yapılır Randevuyu Kaydet tıklandığında randevu alınmış olur.

Randevu saati ve tarihi not edilmelidir.
Kişiler MHRS sistemine tekrar girdiklerinde randevularını kontrol edebilirler.

Merkezimizde Tedavisi başlanan hastalarımıza hekimlerimiz yine MHRS sisteminden randevu vermektedirler. Randevu Süreleri için tıklayınız....

Uzman Hekimlerimize Randevu Almak İçin Herhangi Bir Diş Hekimine Muayene Olup Gerekli Görülürse Uzman Hekime Randevu Alabilmeniz İçin Muayene Olduğunuz Diş Hekimi Tarafından Mhrs Yeşil Alana Ekleneceksiniz Daha Sonra 182 yi Arayarak Uzman Hekimimizde Randevu Alabilirsiniz.

MHRS RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ...