Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre KORKUT Müdürlüğümüzü ve Merkezimizi ziyaret etti
08 Temmuz 2021


Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre KORKUT beraberindeki heyet ile birlikte Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ve İl Sağlık Müdürlüğümüzü ziyaret ederek çeşitli konularda bilgiler aldı. 

Ağız ve diş sağlığı hizmet kalitesinin artırılması, etkin ve verimli çalışmaların yürütülmesi ile koruyucu ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmet planlaması amacıyla yerinde değerlendirmeler yapmak amacıyla Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret eden Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre KORKUT ve beraberindeki heyet, binanın fiziki durumu, işleyişi, merkezde verilen hizmetler ile doktor kapasitesi hakkında incelemelerde bulunarak ADSM Başhekimi Dt. Abdullah ÜÇER’den 2021 yılı plan ve programları hakkında bilgiler aldı. 

Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre KORKUT ile beraberindeki heyet daha sonra İl Sağlık Müdürümüzü ziyaret ederek İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ ve müdürlüğümüz yöneticileri ile ADSM idarecileriyle bir süre değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantı sonrasında açıklama yapan Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre KORKUT; pandemi öncesinde olduğu gibi pandemi süresi ve sonrasında hizmetlerin aksamaması adına yerinde değerlendirme yaptıklarını, işleyişlerin durumu hakkında bilgi almak için ziyarette bulunduklarını ifade etti. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürümüz Dr. Murat AĞIRTAŞ; daire başkanlığının verimli çalışmalar yaptığını söyleyerek ziyaretleri nedeniyle başta Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanı Doç. Dr. Emre KORKUT olmak üzere tüm heyete teşekkür etti. 

 
  • 1 (5).JPG
  • 1 (6).JPG
  • 1 (3).JPG
  • 1 (1).JPG
  • 1 (4).JPG
  • 1 (2).JPG